Opis szczegółowy
Edycja limitowana Mentos Grape w klasycznej rolce to soczysta eksplozja winogronowego smaku w każdym cukierku. Yes To Fresh!
Parametry produktu
| Typ | Cukierki do żucia |
| Smak | Winogronowy |
| Zawartość netto | 37,5 g |
| Dodatki | Brak dodatków |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Holandia |
| Składniki | Cukier, syrop glukozowy, sok z winogron (2%), olej kokosowy, kwas (kwas cytrynowy), skrobia, aromat, maltodekstryna, tłuszcz kakaowy, substancje zagęszczające (guma gellan, guma celulozowa, guma arabska), emulgator (estry sacharozy i kwasów tłuszczowych), substancja glazurująca (wosk carnauba), barwnik (antocyjany). |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,04 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: perfetti van melle polska sp. z o.o. ulica i numer: krakowiaków 50 kod pocztowy i miasto: 02-255 warszawa pl |
| Typ opakowania drugiego rzędu | Karton tekturowy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 1024 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 540 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 1,9 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 2,5 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 388 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 10 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1647 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 44 kJ |
| Wielkość porcji | 2,7 g |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,7 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,9 g |
| Cukry | 69 g |
| Zawartość węglowodanów | 92 g |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą, zawiera syrop glukozowy lub glukozowo-fruktozowy |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera aromaty | Tak |