Opis szczegółowy
Odkryj niepowtarzalny smak prażonych alg morskich DONGWON - lekkiej, chrupiącej przekąski, która podbiła serca miłośników kuchni azjatyckiej na całym świecie. Starannie zebrane algi morskie są delikatnie prażone i doprawione szczyptą soli, by wydobyć ich , umami smak, który jest jednocześnie wyrazisty i subtelny.
Parametry produktu
| Smak | Słony |
| Zawartość netto | 3,5 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Korea Południowa |
| Składniki | Wodorosty morskie nori 49%, olej rzepakowy, olej sezamowy, sól. |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: kk polska sp z o.o. ulica i numer: działkowców 15 dok 50-51 kod pocztowy i miasto: 84-230 rumia pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 104 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 120 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 541 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2229 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 20 g |
| Zawartość soli | 1,6 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 4,9 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 45 g |
| Cukry | <0,5 |
| Zawartość węglowodanów | <0,5 |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |