Opis szczegółowy
Panierka klasyczna do nuggetsów z air fryera.
Parametry produktu
| Rodzaj | Do kurczaka, Do mięs |
| Składniki | Mąka pszenna, czosnek (9%), woda, papryka słodka (6%), sól, cebula, olej rzepakowy, cukier, drożdżę, ekstrakt z papryki, pieprz czarny, ziele angielskie, kminek. produkt może zawierać: zboża zawierające gluten (żyto), jaja, mleko (łącznie z laktozą), soję, gorczycę, seler i orzeszki ziemne. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 68 g |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 24 mies. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,07 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: prymat sp. z o.o ulica i numer: chlebowa 14 kod pocztowy i miasto: 44-337 jastrzębie - zdrój pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 240 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 395 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1668 kJ |
| Zawartość białek | 13 g |
| Zawartość soli | 5,7 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 5,9 g |
| Cukry | 3,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 69 g |