Piernikowe serca w polewie Tago 2,5 kg
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Typ | Pierniki |
|---|---|
| Smak | Korzenny |
| Zawartość netto | 2,5 kg |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Mąka pszenna, nadzienie o smaku owocowym 23% [cukier, zagęszczony przecier jabłkowy, koncentrat soku z czarnej marchwi, regulator kwasowości: kwas cytrynowy; przecier owocowy 0,5%(wiśniowy, malinowy, aroniowy, truskawkowy); substancje żelujące: pektyny, karboksymetyloceluloza; aromaty, substancja konserwująca: sorbinian potasu; barwnik: karoteny], syrop glukozowo-fruktozowy; cukier, tłuszcz palmowy, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu 2,9%;glukoza, koncentrat soku jabłkowego, margaryna [oleje i tłuszcze roślinne (palmowy, rzepakowy), woda, emulgatory: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych, lecytyny; regulator kwasowości: kwas cytrynowy; aromat, barwnik: karoteny], substancje spulchniające: węglany sodu, węglany amonu, difosforany; skrobia ziemniaczana, barwnik: karmel; przyprawy korzenne 0,47%; sól, emulgator: lecytyny; aromat. może zawierać soję, jaja, mleko, orzeszki arachidowe, orzechy i nasiona sezamu. może zawierać soję, jaja, mleko, orzeszki arachidowe, orzechy i nasiona sezamu. sól, emulgator: lecytyny ( z soi); aromat: wanilina. |
| Waga jednostkowa brutto | 2,8 kg |
| Producent: | Tago Przedsiębiorstwo Przemysłu Cukierniczego Tadeusz GołębiewskiUlica i numer: Ciemne ul Wołomińska 125Kod pocztowy i miasto: 05-250 Radzymin PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 160 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Tak |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 367 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1549 kJ |
| Wielkość porcji | 13,5 g |
| Zawartość białek | 5,1 g |
| Zawartość soli | 0,18 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2,8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 8,7 g |
| Cukry | 41,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 65,5 g |