Ciastka kruche słoneczniki Tago 2 kg
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Typ | Kruche |
|---|---|
| Smak | Wieloowocowy |
| Zawartość netto | 2 kg |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | mąka pszenna, nadzienie o smaku wiśniowym 24% [puree jabłkowe 46%, cukier, substancje utrzymujące wilgoć: glicerol, sorbitole; przecier wiśniowy 1%, mieszanina tłuszczów roślinnych (palmowy, shea, emulgator: lecytyny), regulator kwasowości: kwas cytrynowy; substancja żelująca: pektyny; barwnik: koszenila; aromat, koncentrat soku z czarnej marchwi, substancja konserwująca: sorbinian potasu], tłuszcz palmowy, cukier, masa jajowa pasteryzowana, syrop glukozowo-fruktozowy, emulgatory: mono i diglicerydy kwasów tłuszczowych, estry kwasów tłuszczowych i poliglicerolu; substancje spulchniające węglany sodu, węglany amonu; aromat, sól, barwnik: karoteny. |
| Waga jednostkowa brutto | 2,7 kg |
| RSPO - Data ważności licencji lub certyfikatu | 2024-06-18 |
| RSPO - Numer licencji lub certyfikatu | BVC-RSPO-PL010316 |
| RSPO - The Roundtable on Sustainable Palm Oil | 1 |
| Producent: | Tago Przedsiębiorstwo Przemysłu Cukierniczego Tadeusz GołębiewskiUlica i numer: Ciemne ul Wołomińska 125Kod pocztowy i miasto: 05-250 Radzymin PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 160 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Tak |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 477 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2001 kJ |
| Wielkość porcji | 11,4 g |
| Zawartość białek | 5 g |
| Zawartość soli | 0,15 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 8,5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 22 g |
| Cukry | 24 g |
| Zawartość węglowodanów | 65 g |