Wafle Hawajki Cukry Nyskie 2,3 kg
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Typ | Wafle |
|---|---|
| Smak | Orzechowy |
| Dodatki | Z orzechami |
| Zawartość netto | 2,3 kg |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Składniki: polewa czekoladowa mleczna 28 % (cukier, tłuszcz roślinny (palmowy), serwatka zdemineralizowana w proszku (z mleka), mleko odtłuszczone w proszku (6,5%), miazga kakaowa (6%), kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, emulgatory: lecytyny (z soi) i E476; aromat), orzeszki arachidowe (20,7%), mąka pszenna, cukier, tłuszcz roślinny (palmowy i kokosowy), kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, serwatka w proszku (z mleka), olej roślinny rzepakowy, serwatka zdemineralizowana w proszku (z mleka), substancje spulchniające: węglany sodu i węglany amonu; emulgator: lecytyny (z soi); syrop maltozowy, sól, masa jajowa i/lub jaja w proszku, aromat. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej 22 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 2,43 kg |
| Producent: | Spółdzielnia Pracy Cukry NyskieUlica i numer: Al. Wojska Polskiego 9Kod pocztowy i miasto: 48-300 Nysa PL |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 150 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Tak |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Może zawierać |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|---|
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Warunki termiczne | W temperaturze otoczenia |
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 495 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2074 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 9,5 g |
| Zawartość soli | 0,23 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 9,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 23 g |
| Cukry | 27 g |
| Zawartość węglowodanów | 59 g |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |