Korpus kruchy słony Ciasteczka z Krakowa 1,3 kg
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Typ | Kruche |
|---|---|
| Smak | Solone |
| Zawartość netto | 1,3 kg |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Mąka pszenna, margaryna [oleje i tłuszcze roślinne (palmowy, rzepakowy, częściowo utwardzony palmowy), woda, emulgatory (mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych, lecytyna), regulator kwasowości: kwas cytrynowy; aromat, barwnik: annato], sól, syrop glukozowy, mleko w proszku pełne, masa jajowa pasteryzowana, cukier, barwnik: beta karoten, aromat. Może zawierać orzeszki arachidowe, inne orzechy, sezam oraz soję. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 1,53 kg |
| Producent: | Ciasteczka z Krakowa Sp. z o.o.Ulica i numer: Lipowa 36Kod pocztowy i miasto: 32-447 Siepraw PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 160 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 560 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2330 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 7,3 g |
| Zawartość soli | 2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 18 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 38 g |
| Cukry | 1,4 g |
| Zawartość węglowodanów | 50 g |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E160a(ii) Karoteny |
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Barwnik |