Tago Owsiane de lux 1 kg
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Typ | Kruche |
|---|---|
| Smak | Sezamowe |
| Dodatki | Czekolada mleczna |
| Zawartość netto | 1 kg |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | cukier, czekolada mleczna 20 % [cukier, tłuszcz kakaowy, mleko pełne w proszku, miazga kakaowa, serwatka w proszku (mleko), odwodniony tłuszcz mleczny, emulgatory: lecytyny, E 476; aromat], margaryna [oleje i tłuszcze roślinne (palmowy, rzepakowy); woda, emulgatory: E471, lecytyny; regulator kwasowości: kwas cytrynowy; aromat, barwnik: karoteny], mąka pszenna, płatki owsiane (15%), nasiona sezamu, emulgator: lecytyny; substancje spulchniające: węglany sodu, węglany amonu; sól. |
| Waga jednostkowa brutto | 1,08 kg |
| Producent: | Tago Przedsiębiorstwo Przemysłu Cukierniczego Tadeusz GołębiewskiUlica i numer: Ciemne ul Wołomińska 125Kod pocztowy i miasto: 05-250 Radzymin PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 80 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Tak |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Owies i produkty owsiane | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 530 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2216 kJ |
| Wielkość porcji | 13,8 g |
| Zawartość białek | 5,4 g |
| Zawartość soli | 0,26 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 14 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 29 g |
| Cukry | 39 g |
| Zawartość węglowodanów | 61 g |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|