Papryka piri-piri w zalewie 100g/45g FIGARO
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Papryka piri-piri wyróżnia się ognistym temperamentem nie tylko poprzez intensywnie czerwoną barwę, ale także przez mocno pikantny smak, który wyostrza charakter każdej potrawy, do której dodamy nawet niewielką ilość tej papryczki.
Parametry produktu
| Składniki | Papryka piri-piri, woda, ocet, sól, regulator kwasowości: kwas mlekowy |
|---|---|
| Typ (antipasti) | Warzywa marynowane |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Hiszpania |
| Waga netto po odcieku | 45 g |
| Zawartość netto | 100 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,24 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: f.h. dorapol domagał skwara s.j. ulica i numer: łuczanowicka 27 kod pocztowy i miasto: 31-766 kraków pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 224 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 730 dni (dzień) |
Alergeny
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
|---|---|
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 44 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 183 kJ |
| Zawartość białek | 1,3 g |
| Zawartość soli | 3,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,7 g |
| Cukry | 2,2 g |
| Zawartość węglowodanów | 13 g |