Opis szczegółowy
Burrata 100g to specjały, które potrafią oszołomić podniebienia prawdziwych miłośników nabiału .
Ten pyszny produkt mleczny kryje w sobie delikatną osłonkę z mozzarelli , która zachowuje i uwalnia mieszankę śmietanki i stracciatelli .
Burrata, uważana za symbol apulijskiej tradycji mleczarskiej, reprezentuje kulinarne dziedzictwo naszej ziemi.
Burrata jest doskonałą metaforą naszego regionu: pyszna, jak surowe składniki, z których jest zrobiona, smaczna jak nasze typowe produkty, o odurzającym i niezapomnianym aromacie .
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Krowie |
| Gatunek sera | Typu włoskiego |
| Smak | Klasyczny (classic) |
| Składniki | Latte pastorizzato, panna uht, addensanti (e1442, e415), caglio, wyprzedaż |
| Zawartość tłuszczu | Półtłusty (sery podpuszczkowe) (zaw. tłuszczu 20%) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Zawartość netto | 100 g |
| Masa netto sztuki (po odcieku) | 100 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Unia Europejska |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 4 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,2 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: datix tomasz krajanowski ulica i numer: gen. ignacego prądzyńskiego 4/2/20a kod pocztowy i miasto: 07-410 ostrołęka pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 216 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 259 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1072 kJ |
| Zawartość białek | 10 g |
| Zawartość soli | 0,41 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 15 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 23 g |
| Cukry | 1,8 g |
| Zawartość węglowodanów | 2 g |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |