Opis szczegółowy
Roślinna marka premium. Bez oleju palmowego. Produkt w 100% roślinny
Parametry produktu
| Przeznaczenie | Do smarowania, pieczenia, smażenia i gotowania |
| Składniki | Oleje i tłuszcze roślinne (rzepakowy, kokosowy, shea), bezglutenowy napój owsiany 22% (woda, owies bezglutenowy, olej słonecznikowy), sól (0,3%), emulgator (lecytyna rzepakowa), aromaty naturalne, witaminy (a,d), barwnik (karoteny). zawiera 2% owsa bezglutenowego. |
| Zawartość tłuszczu | 75 % |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 200 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 10 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,22 kg |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Certyfikat Vegan | 1 |
| Vegan - Data ważności certyfikatu | 2027-03-31 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: bunge polska sp. z o.o. ulica i numer: niepodległości 42 kod pocztowy i miasto: 88-150 kruszwica pl |
| Produkt wegański | 1 |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 256 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 140 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 680 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2794 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 0,1 g |
| Zawartość soli | 0,3 g |
| Kwasy tłuszczowe jednonienasycone | 33 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 28 g |
| Kwasy tłuszczowe wielonienasycone | 12 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 75 g |
| Cukry | 0,7 g |
| Zawartość węglowodanów | 1,1 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Witamina A | 900 μg/100g |
| Witamina D (%RWS) | 140 %RWS |
| Witamina D | 7,0 μg/100g |
Inne informacje o zawartości