Opis szczegółowy
Kujawski z ziołami to połączenie oleju rzepakowego z pierwszego tłocznia z polskich nasion z naturalnymi aromatycznymi ziołami.
Parametry produktu
| Metoda tłoczenia | nie dotyczy |
| Pojemność | 250 ml |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zastosowanie | Do pieczenia, Do sałatek, Do smażenia |
| Składniki | Rafinowany olej rzepakowy z pierwszego tłoczenia (96,9%), papryka ostra (0,9%), czosnek (0,4%), bazylia (0,1%), ekstrakt czosnku i chili, aromaty naturalne. może zawierać gorczycę, jaja, mleko, seler, soję, zboża zawierające gluten, orzeszki ziemne, inne orzechy, sezam. |
| Zawartość netto | 230 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,49 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: bunge polska sp. z o.o. ulica i numer: niepodległości 42 kod pocztowy i miasto: 88-150 kruszwica pl |
| Źródło kwasów tłuszczowych omega-3 | 1 |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 128 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 15 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 890 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 3658 kJ |
| Zawartość białek | 0,1 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 8,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 98,6 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 0,3 g |
Witaminy i składniki mineralne
Inne informacje o zawartości