Opis szczegółowy
Domowy barszcz to jedno z najbardziej tradycyjnych polskich dań. Aromatyczny, o głębokim kolorze i smaku… Kto go nie kocha? Barszcz czerwony Dawtony to pyszna zupa, która smakuje jak u Mamy. Przygotowany na bazie naturalnych składników jest idealną propozycją na zdrowy obiad dla całej rodziny.
Parametry produktu
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Sok z buraków ćwikłowych z zagęszczonego soku z buraków ćwikłowych (69%), woda, cukier, sok cytrynowy z zagęszczonego soku cytrynowego, sól, ekstrakt warzywny (marchew, por, cebula, czosnek, sól, olej słonecznikowy, ekstrakty przypraw), ekstrakt grzybowy (prawdziwki 60%, sól), przyprawy, ekstrakty przypraw. |
| Zawartość netto | 1 l (dm³) |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,06 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: dawtona sp. z o. o. ulica i numer: bieniewicka 52 kod pocztowy i miasto: 05-870 błonie pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 96 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 24 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 1,8 g |
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 1,3 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 2,6 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 18 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 18 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 32 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 80 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 4 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 338 kJ |
| Wielkość porcji | 250 ml |
| Zawartość białek | 0,7 g |
| Zawartość błonnika | 0,5 g |
| Zawartość soli | 1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 7 g |
| Zawartość węglowodanów | 7 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 4 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 4 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 43 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 19 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 7 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 4 szt. |
Witaminy i składniki mineralne
| Potas | 203 mg/100g |
| Potas (%RWS) | 10 %RWS |