Opis szczegółowy
Pączek z nadzieniem o smaku waniliowym, posypany cukrem pudrem.
Parametry produktu
| Zawartość netto | 65 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Mąka pszenna, cukier, woda, oleje i tłuszcze roślinne (palmowy, rzepakowy), syrop glukozowy, drożdże, serwatka w proszku (z mleka), skrobia modyfikowana, jaja, skrobia ziemniaczana, sól, emulgatory: lecytyny (z soi), estry sacharozy i kwasów tłuszczowych, substancja zagęszczająca: karagen, ocet spirytusowy, laktoza (z mleka), barwniki: karoteny, kurkumina, aromat waniliowy. |
| Temperatura przechowywania min - max | 18 - 22 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,06 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: putka sp. z o.o. ulica i numer: sadowa 36 kod pocztowy i miasto: 05-850 jawczyce pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 40 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 1 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 3,1 g |
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 0,63 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,36 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 11 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 29 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 309 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 201 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1298 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 844 kJ |
| Wielkość porcji | 65 g |
| Zawartość białek | 4,8 g |
| Zawartość soli | 0,55 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 4,6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 12 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 3 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 8,1 g |
| Cukry | 17 g |
| Zawartość węglowodanów | 44 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 10 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 6 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 6 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 15 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 12 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 11 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera olej palmowy | Tak |