Chrupki kukurydziane serowe po 12 miesiącu BIO 30 g
dodaj do przechowalni
0
Opis
Chrupiące kółeczka o mleczno-serowej nucie to szybkie źródło białka i wapnia. Delikatna struktura sprawdzi się jako mała przekąska. Smak, który dzieci chętnie wybierają.
Składniki
mąka kukurydziana* 76%, olej słonecznikowy 15%, SER w proszku (SER CHEDDAR Z MLEKA KROWIEGO*, odtłuszczone MLEKO W PROSZKU*) 9%. * składniki z upraw rolnictwa ekologicznego.
Alergeny
PRODUKT ZAWIERA MLEKO I PRODUKTY POCHODNE (ŁĄCZNIE Z LAKTOZĄ). KUKURYDZE.
Możliwe alergeny
UWAGA: MOŻLIWA OBECNOŚĆ ORZECHÓW I SOI.
Informacje o produkcie
Marka: FRUCHTBAR
Kraj pochodzenia: NIEMCY
Masa brutto: 0 kg
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1875 kJ / 446 kcal kJ/kcal |
| Tłuszcz | 15 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1.5 g |
| Węglowodany | 67 g |
| Cukry | 2.2 g |
| Błonnik | 3.1 g |
| Białko | 9.2 g |
| Sól | 0.1 g |