Precelki kukurydziane marchewkowe, powyżej 6 miesięcy BIO 25 g
dodaj do przechowalni
0
Opis
Chrupiące precelki z marchewką i kukurydzą. Lekkie, delikatne i łatwe do trzymania w małych dłoniach. Bez soli i dodatku cukru.
Warunki przechowywania
Należy przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Składniki
mąka kukurydziana* 80%, olej słonecznikowy* 10%, sproszkowana marchew* 10%. *składniki z upraw rolnictwa ekologicznego.
Możliwe alergeny
UWAGA: MOŻLIWA OBECNOŚĆ ORZECHÓW. MLEKA (ŁĄCZNIE Z LAKTOZĄ) I SOI.
Informacje o produkcie
Marka: FRUCHTBAR
Kraj pochodzenia: NIEMCY
Masa brutto: 0,028 kg
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1788 kJ / 430 kcal kJ/kcal |
| Tłuszcz | 9.9 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.9 g |
| Węglowodany | 76 g |
| Cukry | 3.6 g |
| Błonnik | 4.2 g |
| Białko | 7.6 g |
| Sól | 0.07 g |