Opis szczegółowy
Chrupiące plasterki jabłek w połączeniu z orzeźwiającym smakiem marakui przeniosą Cię prosto w tropiki – tam, gdzie słońce świeci mocniej, a owoce dojrzewają w cieniu palm. Jabłko o smaku marakui to idealna propozycja dla tych, którzy poszukują ciekawych połączeń smakowych i poręcznej przekąski, którą zabiorą ze sobą wszędzie. Sięgnij po nią, gdy masz ochotę na coś słodkiego i pozwól sobie na smakowitą ucieczkę w egzotykę!
Parametry produktu
| Rodzaj | Suszone |
| Smak | Marakuja |
| Zawartość netto | 18 g |
| Dla diabetyków | Tak |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Jabłka, zagęszczony sok z marakui, zagęszczony sok z mango, naturalne aromaty. |
| Zawiera naturalnie występujące cukry | 1 |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,02 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: crispy natural sp. z o.o. sp.k. ulica i numer: łódzka 145a kod pocztowy i miasto: 62-800 kalisz pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 99 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 540 dni (dzień) |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 354 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1500 kJ |
| Zawartość białek | 0,9 g |
| Zawartość błonnika | 11,2 g |
| Zawartość soli | 0,01 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | <0,1 |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | <0,1 |
| Cukry | 59 g |
| Zawartość węglowodanów | 82,1 g |
Inne informacje o zawartości