Płatki jaglane BIO 300 g
dodaj do przechowalni
0
Opis
Lekko orzechowe w smaku, delikatne płatki stanowią doskonałe źródło żelaza, magnezu oraz witamin z grupy B. Wspierają prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego i odpornościowego. Idealne do przygotowania pożywnej owsianki, placków lub jako dodatek do smoothie i wypieków.
Warunki przechowywania
przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Składniki
płatki jaglane* 100%. * z upraw ekologicznie kontrolowanych.
Możliwe alergeny
UWAGA. MOŻLIWA OBECNOŚĆ ALERGENÓW: ZBOŻA ZAWIERAJĄCE GLUTEN I JEGO POCHODNE.
Informacje o produkcie
Marka: EKOLOGIKO
Kraj pochodzenia: POLSKA
Masa brutto: 0,325 kg
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1415 kJ / 338 kcal kJ/kcal |
| Tłuszcz | 1.5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.8 g |
| Węglowodany | 72 g |
| Cukry | 0.9 g |
| Błonnik | 3.2 g |
| Białko | 8 g |
| Sól | 0.01 g |