Oreo Lody na patyku 90 ml/64 g
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
OREO na patyku 90ml
Parametry produktu
| Typ | Na patyku |
|---|---|
| Smak | Ciasteczkowy, Waniliowy, Kakaowy |
| Dodatki | Z polewą, Z ciasteczkami, Z nadzieniem |
| Składniki | Mleko odtłuszczone (odtworzone), ciastka kakaowe z nadzieniem o smaku waniliowym pokruszone na małe kawałki (25%) (mąka pszenna, cukier, olej palmowy, olej rzepakowy, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu (1%), skrobia pszenna, syrop glukozowo-fruktozowy, substancje spulchniające (węglany amonu, węglany potasu, węglany sodu), sól, emulgator (lecytyny (z soi)), regulator kwasowości (wodorotlenek sodu), aromat), tłuszcz kokosowy, cukier, syrop glukozowy, oleje roślinne (słonecznikowy, rzepakowy) w zmiennych proporcjach, serwatka w proszku (z mleka), mleko w proszku odtłuszczone, emulgatory (mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych, lecytyny (soja), e 476), stabilizatory (mączka chleba świętojańskiego, guma guar), aromat. może zawierać orzechy, orzeszki arachidowe i jaja. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 64 g |
| Pojemność | 90 ml |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej -18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,07 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: froneri polska sp. z o.o. ulica i numer: wojska polskiego 3 kod pocztowy i miasto: 39-300 mielec pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 189 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 720 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | produkt mrożony, chronić przed rozmrożeniem |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 2,2 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 0,6 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,18 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 16 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 23 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 343 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 219 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 11 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 915 kJ |
| Wielkość porcji | 64 g |
| Zawartość białek | 3,4 g |
| Zawartość soli | 0,29 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 13 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 19 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 8,1 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 13 g |
| Cukry | 24 g |
| Zawartość węglowodanów | 35 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 11 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 4 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 3 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 41 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 18 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 9 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera syrop glukozowy lub glukozowo-fruktozowy |
|---|---|
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E476 Polirycynooleinian |
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Emulgator |
| Zawiera aromaty | Tak |
| Zawiera olej palmowy | Tak |