Napój kakaowy z witaminami Puchatek 300 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj | W Proszku |
|---|---|
| Składniki | Cukier, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu (20%), glukoza, emulgator: lecytyny (z soi), sól, aromat, witamina e, witamina c, tiamina, ryboflawina, witamina b6, niacyna, witamina b12, biotyna, kwas pantotenowy, kwas foliowy, węglan magnezu, węglan wapnia, tlenek cynku produkt może zawierać mleko |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 300 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 22 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,33 kg |
| Producent: | mws sp. z o.o. ulica i numer: strefowa 13 kod pocztowy i miasto: 43-100 tychy pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 98 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 370 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1565 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 4,5 g |
| Zawartość soli | 0,12 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2,1 g |
| Cukry | 78 g |
| Zawartość węglowodanów | 80 g |
Witaminy
| Cynk (%RWS) | 124 %RWS |
|---|---|
| Kwas pantotenowy (witamina B5) | 4,9 mg/100g |
| Magnez | 247 mg/100g |
| Magnez (%RWS) | 66 %RWS |
| Niacyna (witamina B3, PP) | 12,4 mg/100g |
| Niacyna (%RWS) | 78 %RWS |
| Ryboflawina (witamina B2) | 1,1 mg/100g |
| Ryboflawina (%RWS) | 79 %RWS |
| Witamina E (%RWS) | 78 %RWS |
| Tiamina (witamina B1) | 0,83 mg/100g |
| Wapń | 284 mg/100g |
| Wapń (%RWS) | 36 %RWS |
| Witamina B12 | 1,9 μg/100g |
| Witamina E | 9,4 mg/100g |
| Biotyna (witamina B7) | 37,5 μg/100g |
| Biotyna (%RWS) | 75 %RWS |
| Cynk | 12,4 mg/100g |
| Kwas foliowy (witamina B9) | 150 μg/100g |
| Kwas foliowy (%RWS) | 75 %RWS |
| Pirydoksyna (witamina B6) | 1,1 mg/100g |
| Witamina C | 60 mg/100g |
| Witamina C (%RWS) | 75 %RWS |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |