Napój herbaciany instant o smaku cytrynowym Ekland 300 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Typ | Rozpuszczalna |
|---|---|
| Rodzaj | Owocowa |
| Smak | Cytrynowy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 300 g |
| Składniki | cukier, glukoza, cukier trzcinowy (10%), regulator kwasowości - kwas cytrynowy, ekstrakt herbaty czarnej (0,5%), sok cytrynowy (0,4%) odtworzony z suszonego soku cytrynowego, aromat, witamina C |
| Temperatura przechowywania min - max | 10 - 22 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,33 kg |
| Producent: | mws sp. z o.o. ulica i numer: strefowa 13 kod pocztowy i miasto: 43-100 tychy pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 90 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|---|
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Sposób przygotowania: wsypać około 4 łyżeczki (20 g) do szklanki, zalać wodą, zamieszać... i gotowe. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 382 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1625 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 0,05 g |
| Zawartość soli | 0,03 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 94 g |
| Zawartość węglowodanów | 94 g |
Witaminy
| Witamina C | 60 mg/100g |
|---|---|
| Witamina C (%RWS) | 75 %RWS |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |