Costa Czarna Porzeczka Napój Karton 2 l
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj | Niegazowany |
|---|---|
| Pojemność | 2000 ml |
| Smak | Czarna porzeczka |
| Działanie | Neutralne, Odżywcze, Chłodzące, Witaminizujące |
| Składniki | Woda soki z soków zagęszczonych (20%): w zmiennych proporcjach : jabłkowy (12%), aroniowy (6%), z czarnych porzeczek (2%); cukier(r) i/lub syrop glukozowo-fruktozowny(s) regulator kwasowości - kwas cytrynowy aromat witamina c substancja słodząca- sukraloza symbol użytego składnika słodzącego (r,s) podano na górze opakowania. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 2,13 kg |
| Producent: | hortex sp. z o.o. ulica i numer: mszczonowska 2 kod pocztowy i miasto: 02-337 warszawa pl |
| Źródło [nazwa witaminy lub składnika mineralnego] | C |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 60 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciagu 2 dni |
|---|---|
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0 g |
|---|---|
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 12 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 13,3 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 21 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 53 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 3 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 226 kJ |
| Wielkość porcji | 250 ml |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 4,8 g |
| Zawartość węglowodanów | 5,3 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 3 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 0 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 13 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 5 %RWS |
Witaminy
| Witamina C | 32 mg/100ml |
|---|---|
| Witamina C (%RWS) | 40 %RWS |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera substancję słodzącą |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |