Opis szczegółowy
Szukasz lekkiego, funkcjonalnego napoju, który orzeźwia i wspiera organizm? OSHEE ZERO Vitamin Tea o smaku brzoskwiniowym to doskonała propozycja dla miłośników herbaty, którzy chcą uniknąć zbędnych kalorii i cukru, a jednocześnie zadbać o swoje samopoczucie.
Parametry produktu
| Rodzaj | Niegazowany |
| Pojemność | 1,1 l (dm³) |
| Smak | Brzoskwiniowy |
| Działanie | Witaminizujące |
| Oznaczenie rodzaju opakowania kaucyjnego | Butelka z tworzywa sztucznego do 3 l |
| Składniki | Woda, ekstrakt czarnej herbaty (0,14%), regulatory kwasowości: kwas cytrynowy, cytryniany potasu; naturalne aromaty, naturalny aromat brzoskwiniowy, substancja słodząca: sukraloza; witaminy: witamina c, niacyna, witamina b6, witamina b12. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,2 kg |
| Produkt posiada opakowanie kaucyjne | Tak |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Nie zawiera cukrów | 1 |
| Niska wartość energetyczna | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: oshee polska s.a. ulica i numer: aleja 3 maja 9 kod pocztowy i miasto: 30-062 kraków pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 105 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 210 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, chronić przed światłem |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 0 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,11 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 0,6 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 0,7 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 1 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 6 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 4 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 22 kJ |
| Wielkość porcji | 550 ml |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0,02 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 0 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Niacyna (witamina B3, PP) | 2,4 mg/100ml |
| Niacyna (%RWS) | 15 %RWS |
| Witamina B12 | 0,375 μg/100ml |
| Pirydoksyna (witamina B6) | 0,21 mg/100ml |
| Witamina C | 12,0 mg/100ml |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
| Zawiera aromaty | Tak |