Bombilla Yellow 500 ml
dodaj do przechowalni
0
Opis
Wysoka zawartość kofeiny; nie zaleca się stosowania u dzieci, kobiet w ciąży i kobiet karmiących piersią (20 mg/100 ml) Napój pasteryzowany, lekko gazowany z natury delikatnie mętny. Bombilla jest słodzona owocami! Oznacza to że nie zawiera w sobie dosypywanych cukrów krystalicznych ani innych sztucznych substancji słodzących. Oczywiście zero konserwantów . Wszystkie składniki są dziełem natury.
Warunki przechowywania
Przechowywać w chłodnym i zaciemnionym miejscu
Składniki
woda źródlana, ekstrakt z owoców 9,25%, ekstrakt z yerba mate, dwutlenek węgla, kwas cytrynowy, aromaty w tym kofeina.
Informacje o produkcie
Marka: BOMBILLA
Kraj pochodzenia: Polska
Masa brutto: 0,87 kg
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 111/26 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 0.5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.1 g |
| Węglowodany | 6.4 g |
| Cukry | 5.5 g |
| Błonnik | g |
| Białko | 0.5 g |
| Sól | 0.01 g |