Monster Juiced Mango Loco 500 ml
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Każdego roku 31 października wieczorem przyjaciele i rodziny świętują w Meksyku "Dia de Los Muertos" - Dzień Zmarłych. Nagietki, mistycyzm i wspomnienia w połączeniu z jedzeniem i napojami mają sprowadzić dusze zmarłych, aby dołączyły do zabawy.
Mango Loco to idealne połączenie egzotycznych soków, które na pewno zbawią najbardziej oporne dusze.
Szalenie dobry smak z odpowiednią ilością magii Monstera żeby zabawa trwała całymi dniami...
Parametry produktu
| Rodzaj | Gazowany |
|---|---|
| Pojemność | 0,5 l (dm³) |
| Działanie | Energetyzujące |
| Oznaczenie rodzaju opakowania kaucyjnego | Metalowa puszka do 1 l |
| Składniki | Woda, soki owocowe odtworzone z zagęszczonych soków (9%) (białe winogrono, mango, gujawa, jabłko, ananas, owoce passiflory, morela, brzoskwinia, pomarańcza, cytryna), cukier, syrop glukozowy, dwutlenek węgla, kwasy (kwas cytrynowy, kwas jabłkowy), tauryna (0,4%), aromaty, regulatory kwasowości (cytryniany potasu, cytryniany sodu), substancje konserwujące (sorbinian potasu, benzoesan sodu), kofeina (0,03%), barwnik (karoteny), substancja słodząca (sukraloza), witaminy (niacyna, witamina b6, ryboflawina, witamina b12), stabilizatory (guma ksantanowa, alginian sodu, guma arabska), l-winian l-karnityny (0,004%), inozytol, koncentrat z owoców i warzyw (winogron, marchwi i batatów). |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Unia Europejska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,55 kg |
| Produkt posiada opakowanie kaucyjne | Tak |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: coca cola hbc polska sp. z o.o. ulica i numer: żwirki i wigury 16 kod pocztowy i miasto: 02-092 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 144 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 730 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 0 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,24 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 56 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 60 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 48 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 239 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 12 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 1014 kJ |
| Wielkość porcji | 500 ml |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0,05 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 11 g |
| Zawartość węglowodanów | 12 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 12 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 0 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 4 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 62 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 23 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Witaminy i składniki mineralne
| Niacyna (witamina B3, PP) | 8,5 mg/100ml |
|---|---|
| Niacyna (%RWS) | 53 %RWS |
| Ryboflawina (witamina B2) | 0,70 mg/100ml |
| Witamina B12 | 2,5 μg/100ml |
| Pirydoksyna (witamina B6) | 0,80 mg/100ml |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą |
| Zawiera taurynę | Tak |
| Zawiera kofeinę | napoje - proporcja przewyższająca 150 mg/l |
| Zawartość kofeiny | 32 mg/100ml |
| Zawiera barwniki | Tak |