Opis szczegółowy
Brazylia zna sie na rzeczy. Jest domem dla ponad 70% wszystkich znanych kiedykolwiek owoców. Dodaj do tego największa imprezę na świecie, karnawał w Rio de Janeiro, a otrzymasz epicką inspirację!
Monster Rio Punch to zupełnie nowe doznanie smakowe. To mieszanka smaków egzotycznych owoców z odrobiną przypraw, napakowana nasza słynną na całym świecie mieszanką energetyczna Monster Energy.
Od wybrzeży plaży COpacabana po szcyt góry "Głowa Cukru", Rio Punch zapewni Ci zabawą do białego rana.
Parametry produktu
| Rodzaj | Gazowany |
| Pojemność | 0,5 l (dm³) |
| Smak | Owocowy |
| Działanie | Energetyzujące |
| Oznaczenie rodzaju opakowania kaucyjnego | Metalowa puszka do 1 l |
| Składniki | Woda, cukier, soki owocowe odtworzone z zagęszczonych soków (2%) (jabłko, białe winogrono, papaje, mango), syrop glukozowy, tauryna (0,4%), kwasy (kwas cytrynowy, kwas jabłkowy), aromaty, regulator kwasowości (cytryniany sodu), wyciąg z korzenia żeń-szenia (0,08%), kofeina (0,03%), substancje konserwujące (sorbinian potasu), substancja słodząca (sukraloza),witaminy (niacyna, ryboflawina, witamina b6, witamina b12), stabilizator ( estry glicerolu i żywicy roslinnej), maltodesktryna, l-winian l-karnityny (0,004%), inozytol, barwniki (e129). |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,55 kg |
| Produkt posiada opakowanie kaucyjne | Tak |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: coca cola hbc polska sp. z o.o. ulica i numer: żwirki i wigury 16 kod pocztowy i miasto: 02-092 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 144 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 730 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 0 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,51 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 35 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 38 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 30 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 152 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 130 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 648 kJ |
| Wielkość porcji | 500 ml |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 7 g |
| Zawartość węglowodanów | 7,7 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 8 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 0 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 9 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 39 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 15 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Witaminy i składniki mineralne
| Niacyna (witamina B3, PP) | 8,5 mg/100ml |
| Niacyna (%RWS) | 53 %RWS |
| Ryboflawina (witamina B2) | 0,7 mg/100ml |
| Witamina B12 | 2,5 μg/100ml |
| Pirydoksyna (witamina B6) | 0,80 mg/100ml |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera substancję słodzącą |
| Zawiera taurynę | Tak |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Tak |
| Zawiera kofeinę | napoje - proporcja przewyższająca 150 mg/l |
| Zawartość kofeiny | 32 mg/100ml |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E129 Czerwień allura (AC) |
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Barwnik |
| Zawiera tłuszcze utwardzone (trans) | Nie |
| Zawiera aromaty | Tak |
| Zawiera antybiotyki | Nie |
| Zawiera olej palmowy | Nie |
| Plant based - produkt bazujący na składnikach roślinnych | Nie |