Opis szczegółowy
MONSTER Lando Norris Zero Cukru 500 ml
Parametry produktu
| Rodzaj | Gazowany |
| Pojemność | 0,5 l (dm³) |
| Smak | Owocowy |
| Działanie | Energetyzujące |
| Oznaczenie rodzaju opakowania kaucyjnego | Metalowa puszka do 1 l |
| Składniki | Woda; wzmacniacz smaku: erytrol; dwutlenek węgla, kwas: kwas cytrynowy; tauryna (0,4%), regulator kwasowości: cytryniany sodu; aromaty; wyciąg z korzenia żeń-szenia (0,08%); substancje konserwujące: sorbinian potasu, benzoesan sodu; kofeina (0,03%); substancja słodząca: sukraloza; l-winian l-karnityny (0,02%); witaminy: niacyna, witamina b6, ryboflawina, witamina b12; stabilizator: estry glicerolu i żywicy roślinnej; wyciąg z nasion guarany (0,02%); inozytol. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,53 kg |
| Produkt posiada opakowanie kaucyjne | Tak |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: coca cola hbc polska sp. z o.o. ulica i numer: żwirki i wigury 16 kod pocztowy i miasto: 02-092 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 144 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 730 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 0 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,68 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 0 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 3,4 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 2 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 10 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 9 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 43 kJ |
| Wielkość porcji | 500 ml |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0,14 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 0,7 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 1 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 0 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 11 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 0 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 1 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Witaminy i składniki mineralne
| Niacyna (witamina B3, PP) | 8,5 mg/100ml |
| Niacyna (%RWS) | 53 %RWS |
| Ryboflawina (witamina B2) | 0,7 mg/100ml |
| Witamina B12 | 2,5 μg/100ml |
| Pirydoksyna (witamina B6) | 0,80 mg/100ml |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera substancję słodzącą |
| Zawiera taurynę | Tak |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Tak |
| Zawiera tłuszcze utwardzone (trans) | Nie |
| Zawiera aromaty | Tak |
| Zawiera antybiotyki | Nie |
| Zawiera olej palmowy | Nie |