Opis szczegółowy
Kusi Cię, żeby spróbować? Mamy taką nadzieję! Juiced Monster Bad Apple nie przypomina niczego, czego kiedykolwiek próbowałeś. Zapomnij o zwykłym soku jabłkowym. Bad Apple jest tak dobre, że niemal warte bycia wyrzuconym z Edenu. Ma orzeźwiający, wytrawny jabłkowy smak, który nie jest zbyt słodki i wchodzi jak woda. Warty grzechu smak i pełen ładunek naszej legendarnej mieszanki Monster Energy.
Parametry produktu
| Rodzaj | Gazowany |
| Pojemność | 500 ml |
| Smak | Owocowy |
| Działanie | Energetyzujące |
| Oznaczenie rodzaju opakowania kaucyjnego | Metalowa puszka do 1 l |
| Składniki | Woda, cukier, soki owocowe odtworzone z zagęszczonych soków (6%) (jabłko (4,7%), brzoskwinia, kiwi, wiśnia kwaśne), syrop glukozowy, kwasy (kwas cytrynowy, kwas fosforowy, kwas jabłkowy), dwutlenek węgla, tauryna (0,4%), regulator kwasowości (cytryniany sodu), wyciąg z korzenia żeń - szenia (0,08%), aromaty, stabilizator (pektyny), barwnik (e150d), substancja konserwująca (sorbinian potasu), kofeina (0,03%), oleje roślinne (orzech kokosowy, nasiona rzepaku), skrobia modyfikowana, witaminy (niacyna, witamina b6, ryboflawina, witamina b12), soku koncentrat z czarnej marchwi, substancja słodząca (sukraloza), l-winian l-karnityny (0,004%), chlorek sodu, inozytol. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,54 kg |
| Produkt posiada opakowanie kaucyjne | Tak |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: coca cola hbc polska sp. z o.o. ulica i numer: żwirki i wigury 16 kod pocztowy i miasto: 02-092 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 120 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 730 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 0 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,86 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 41 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 46 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 36 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 179 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 9 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 763 kJ |
| Wielkość porcji | 500 ml |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0,17 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 8,2 g |
| Zawartość węglowodanów | 9,1 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 9 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 0 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 14 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 46 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 18 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Witaminy i składniki mineralne
| Niacyna (witamina B3, PP) | 8,5 mg/100ml |
| Niacyna (%RWS) | 53 %RWS |
| Ryboflawina (witamina B2) | 0,70 mg/100ml |
| Witamina B12 | 2,5 μg/100ml |
| Pirydoksyna (witamina B6) | 0,80 mg/100ml |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera substancję słodzącą, zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą, zawiera syrop glukozowy lub glukozowo-fruktozowy |
| Zawiera taurynę | Tak |
| Zawiera kofeinę | napoje - proporcja przewyższająca 150 mg/l |
| Zawartość kofeiny | 32 mg/100ml |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E330 Kwas cytrynowy, E338 Kwas fosforowy, E296 Kwas jabłkowy (z owoców lub syntetyczny), E331 Cytryniany sodu, E440 Pektyny, E150d Karmel amoniakalno-siarczynowy, E202 Sorbinian potasu, E955 Sukraloza (syntetyk wytwarzany z cukru i chloru) |
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Kwas, Regulator kwasowości, Stabilizator, Barwnik, Substancja konserwująca, Substancja słodząca |
| Zawartość owoców/warzyw/orzechów w produkcie | 6 % |
| Zawiera tłuszcze utwardzone (trans) | Nie |
| Zawiera aromaty | Tak |
| Zawiera antybiotyki | Nie |
| Zawiera olej palmowy | Nie |
| Plant based - produkt bazujący na składnikach roślinnych | Nie |