Milka cias choco brookie 132 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Smak | Czekoladowy |
|---|---|
| Dodatki | Czekolada mleczna |
| Zawartość netto | 132 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Belgia |
| Składniki | Składniki: cukier, mąka pszenna, jaja, olej palmowy, tłuszcz mleczny, miazga kakaowa, substancja utrzymująca wilgoć (glicerol), olej rzepakowy, tłuszcz kakaowy, syrop glukozowy, mleko pełne w proszku, serwatka w proszku (z mleka), kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu, emulagory (e 492, lecytyny sojowe, e 476), skrobia kukurydziana, odtłuszczone mleko w proszku, mleko słodzone zagęszczone odtłuszczone, sól, substancja konserwująca (sorbinian potasu), substancje spulchniające (węglany sodu, difosforany, węglany amonu), regulator kwasowości (kwas cytrynowy), substancja żeglująca (alginian sodu), aromaty, substancja zagęszczająca (guma ksantanowa), barwnik (karoteny). może zawierać orzechy, nasiona sezamu. węglany sodu). |
| Waga jednostkowa brutto | 0,16 kg |
| Producent: | Mondelez Polska sp z o.o.Ulica i numer: Domaniewska 49Kod pocztowy i miasto: 02-672 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 64 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 1,1 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 0,4 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,09 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 7,6 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 12 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 466 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 103 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 5 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 429 kJ |
| Wielkość porcji | 25 g |
| Zawartość białek | 5,2 g |
| Zawartość soli | 0,43 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 12 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 8 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 2,7 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 5,6 g |
| Cukry | 35 g |
| Zawartość węglowodanów | 54 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 5 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 2 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 2 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 14 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 8 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 5 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 6 szt. |
Inne informacje
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E492 Tristearynian sorbitolu, E476 Polirycynooleinian |
|---|---|
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Emulgator |