Milka Cake&Choc 175 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Typ | Biszkopt |
|---|---|
| Smak | Czekoladowy |
| Dodatki | Z nadzieniem, Czekolada mleczna |
| Zawartość netto | 175 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Składniki: mąka pszenna, cukier, syrop glukozowo-fruktozowy, olej rzepakowy, jaja, stabilizator (glicerol), miazga kakaowa, pełne mleko w proszku, tłuszcz kakaowy, odtłuszczone mleko w proszku, skrobia pszenna, substancje spulchniające (difosforany, węglany potasu), kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu, serwatka w proszku (z mleka), sól, emulgatory (lecytyny sojowe, E 472b, E 475), aromaty (zawiera mleko), syrop glukozowy, substancja zagęszczająca (guma ksantanowa). |
| Waga jednostkowa brutto | 0,22 kg |
| Producent: | Mondelez Polska sp z o.o.Ulica i numer: Domaniewska 49Kod pocztowy i miasto: 02-672 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 60 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 1,9 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 0,5 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,21 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 11 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 20 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 429 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 150 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 8 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 630 kJ |
| Wielkość porcji | 35 g |
| Zawartość białek | 5,4 g |
| Zawartość soli | 0,6 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 4,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 11 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 1,4 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 7,4 g |
| Cukry | 31 g |
| Zawartość węglowodanów | 56,5 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 8 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 4 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 4 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 7 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 12 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 8 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 5 szt. |
Inne informacje
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E472b Mono i diglicerydy k.t. Estryfikowane k. Mlekowym, E475 Estry kwasów tłuszczowych i poliglicerolu |
|---|---|
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Emulgator |