Ciasteczka owsiano-pszenne truskawkowo-bananowo-jabłkowe po 8 miesięcy BIO 100 g
dodaj do przechowalni
0
Opis
Pełnoziarnista owsianka w formie ciasteczek daje porządne chrupnięcie i błonnik. Banany i truskawki dorzucają naturalną słodycz oraz witaminę C. Dobra alternatywa dla słodszych przekąsek.
Warunki przechowywania
Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu. Po otwarciu należy przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Zużyj zawartość w ciągu 4 tygodni po otwarciu torebki.
Składniki
mąka OWSIANA pełnoziarnista** 33%, mąka PSZENNA** 19%, koncentrat soku jabłkowego** 18%, skrobia PSZENNA**, olej słonecznikowy**, odtłuszczone MLEKO w proszku**, przecier bananowy** 3,5%, MASŁO** 2%, suszone buraki czerwone** 1%, suszone truskawki** 1%, substancja spulchniająca (węglan sodu), witamina B1. ** składniki z upraw rolnictwa ekologicznego.
Alergeny
PRODUKT ZAWIERA GLUTEN. MLEKO I PRODUKTY MLECZNYCH WŁĄCZNIE Z LAKTOZĄ.
Możliwe alergeny
MOŻE ZAWIERAĆ SELERA I POCHODNYCH SELERA. GORCZYCĘ I POCHODNYCH GORCZYCY. SOJĘ I POCHODNE SOI.
Informacje o produkcie
Marka: FRUCHTBAR
Kraj pochodzenia: NIEMCY
Masa brutto: 0 kg
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1803 kJ / 429 kcal kJ/kcal |
| Tłuszcz | 13 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2.6 g |
| Węglowodany | 66 g |
| Cukry | 15 g |
| Błonnik | 5.5 g |
| Białko | 9.2 g |
| Sól | 0.35 g |