Milka Soft Cake Brownie 150 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Smak | Czekoladowy |
|---|---|
| Dodatki | Czekolada mleczna |
| Zawartość netto | 150 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Belgia |
| Składniki | Składniki: cukier, jaja, olej palmowy, mąka pszenna, miazga kakaowa, olej rzepakowy, syrop glukozowy, tłuszcz kakaowy, dekstroza, substancja utrzymująca wilgoć (glicerol), syrop cukru inwertowanego, pełne mleko w proszku, emulgatory (E 492, lecytyny sojowe, E 476, E 473), serwatka w proszku (z mleka), odłuszczone mleko w proszku, mleko słodzone zagęszczone odtłuszczone, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu, tłuszcz mleczny, aromaty, substancja konserwująca (sorbinian potasu), sól, skrobia modyfikowana, regulatory kwasowości (kwas cytrynowy, kwas winowy), substancja żelująca (alginian sodu), substancje spulchniające (difosforany, węglany sodu). |
| Waga jednostkowa brutto | 0,18 kg |
| Producent: | Mondelez Polska sp z o.o.Ulica i numer: Domaniewska 49Kod pocztowy i miasto: 02-672 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 80 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 1,2 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 0,4 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,08 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 9,6 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 12 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 473 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 118 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 6 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 493 kJ |
| Wielkość porcji | 25 g |
| Zawartość białek | 4,8 g |
| Zawartość soli | 0,3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 12 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 10 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 3 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 7,2 g |
| Cukry | 38 g |
| Zawartość węglowodanów | 48 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 6 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 2 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 1 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 15 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 11 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 5 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 6 szt. |
Inne informacje
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E492 Tristearynian sorbitolu, E476 Polirycynooleinian, E473 Estry kwasów tłuszczowych i sacharozy |
|---|---|
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Emulgator |