Milka Choco Biscuits 150 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Typ | Herbatniki |
|---|---|
| Smak | Czekoladowy |
| Zawartość netto | 150 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Francja |
| Składniki | Składniki: mąka pszenna, cukier, tłuszcz kakaowy, olej palmowy, odtłuszczone mleko w proszku, serwatka w proszku (z mleka), miazga kakaowa, tłuszcz mleczny, substancje spulchniające (węglany amonu, węglany sodu, difosforany), emulgatory (lecytyny sojowe, E 476), sól, aromat, regulator kwasowości (kwas cytrynowy). |
| Waga jednostkowa brutto | 0,17 kg |
| Producent: | Mondelez Polska sp z o.o.Ulica i numer: Domaniewska 49Kod pocztowy i miasto: 02-672 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 98 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 0,8 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 0,3 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,08 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 5,2 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 8,4 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 488 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 61 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 3 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 256 kJ |
| Wielkość porcji | 12,5 g |
| Zawartość białek | 6 g |
| Zawartość soli | 0,68 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 12 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 4 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 1,5 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 2,6 g |
| Cukry | 41 g |
| Zawartość węglowodanów | 67 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 3 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 2 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 1 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 7 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 6 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 3 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 12 szt. |
Inne informacje
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E476 Polirycynooleinian |
|---|---|
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Emulgator |