Opis szczegółowy
Beyond Mince® - mielone To kolejny pomysł Beyond na danie, które jest jak mielona wołowina , ale jest w 100% pochodzenia roślinnego.
* 15 g białka roślinnego
* Nie zawiera GMO
* Nie Zawiera Soi
* Bezglutenowe
* Koszerne
Parametry produktu
| Składniki | Woda, białko grochu* (15%), olej rzepakowy, aromat, białko ryżowe, olej kokosowy, suszone drożdże, substancja konserwująca (mleczan potasu), ocet, stabilizatory (metyloceluloza, chlorek wapnia), skrobia ziemniaczana, sól, jabłko ekstrakt, barwnik (czerwień buraczana), zagęszczony sok z granatów, sól potasowa |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Holandia |
| Zawartość netto | 250 g |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej -18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,26 kg |
| Źródło białka | 1 |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: foods brothers sp. z o.o. ulica i numer: krakowiaków 103-323 kod pocztowy i miasto: 02-255 warszawa pl |
| Produkt wegański | 1 |
| Technika utrwalenia | mrożenie |
| Krótki opis marketingowy | Beyond mince, jak mięso mielone na bazie białka grochu. |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Produkt koszerny | 1 |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 210 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 11 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Przechowywać wyłącznie w temperaturze poniżej -18 c. po rozmrożeniu ponownie nie zamrażać. spożyć w ciągu 3 dni po rozmrożeniu. pakowane w atmosferze ochronnej. |
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
| Sposób przechowywania | produkt mrożony, chronić przed rozmrożeniem |
| Stosowanie - propozycje podania | Przed przygotowaniem rozmrozić produkt w lodówce. spożywać wyłącznie po obróbce cieplnej. |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Instrukcje przygotowania. rozmrozić produkt w lodówce przed gotowaniem. nie zamrażać ponownie. dokładnie ugotuj produkt. nie spożywać na surowo. spożywać wyłącznie po obróbce cieplnej. nie zaleca się gotowania w wodzie i smażenia na głębokim oleju. dania, jak tacos, sos do makaronu i chili: rozgrzać nieprzywierającą patelnię na średnim lub dużym ogniu, dodać mielone beyond meat. smażyć przez 5-8 minut, rozdrabniając na mniejsze kawałki i często mieszając. |
| Sposób obróbki produktu | Smażenie bez tłuszczu, Smażenie, Do wypieku |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 196 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 820 kJ |
| Wielkość porcji | 250 g |
| Zawartość białek | 16 g |
| Zawartość soli | 0,75 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2,9 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 12 g |
| Cukry | 0,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 5,6 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
Dodatkowe informacje
| Ocena organoleptyczna | Mielone formy 100 g czerwonego / różowego koloru, podobnego do 80/20 koloru mielonej wołowiny. mięsny zapach i smak. |
| Czy jednostka handlowa jest opakowaniem konsumenckim? | Nie |