Opis szczegółowy
Kebab z mięsa z nogi kurczaka. Gotowy do spożycia po rozmrożeniu.
Parametry produktu
| Sposób przygotowania | Rozmrozić |
| Zawartość netto | 1 kg |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Mięso nogi kurczaka 90 %, skrobia ryżowa, sól, przyprawy i warzywa suszone, stabilizator: e451; cukier, hydrolizat białka roślinnego (z kukurydzy), ekstrakty przypraw. produkt może zawierać: mleko, soję, gorczycę, seler, jaja, gluten. |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej -18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,02 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: superdrob s.a. oddział karczew ulica i numer: armii krajowej 80 kod pocztowy i miasto: 05-480 karczew pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 60 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po rozmrożeniu nie zamrażać ponownie. |
| Sposób przechowywania | produkt głęboko mrożony, chronić przed rozmrożeniem |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 131 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 549 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 16 g |
| Zawartość soli | 1,6 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 6,3 g |
| Cukry | 0,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 2,2 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera fosforany | Tak |
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E451 Trifosforany |
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Stabilizator |