Opis szczegółowy
To niezwykła uczta dla Twojego podniebienia, gdzie soczyste skrzydełka z kurczaka spotykają się z pikantną pieprzowo-paprykową marynatą,tworząc niezapomniane doznania smakowe.
Parametry produktu
| Rodzaj | Danie |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 1000 g |
| Składniki | Skrzydełka z kurczaka 88%, woda, skrobia ziemniaczana, sól, białko sojowe, przyprawy, mąka pszenna, olej rzepakowy. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | -18 - -6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,03 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: aves sp. z o.o. ulica i numer: brzoskwiniowa 29 kod pocztowy i miasto: 98-220 gajewniki kolonia pl |
| Krótki opis marketingowy | Skrzydełka z kurczaka w przyprawach |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 56 szt. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 56 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 24 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
| Czy znaki dietetyczne/alergenów znajdują się na opakowaniu? | Tak |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po wyjęciu z zamrażalnika przechowywać w warunkach chłodniczych 2̊ c - 8̊ c nie dłużej niż 48h. |
| Sposób przechowywania | produkt mrożony, chronić przed rozmrożeniem |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | W stanie zamrożonym smażyć we frytkownicy 160-170̊ c przez 3-5 min. w piekarniku 180̊ c ok 15-20min. |
| Sposób obróbki produktu | Grillowanie, Smażenie bez tłuszczu, Smażenie na głębokim tłuszczu, Pieczenie/prażenie |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 163 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 682 kJ |
| Zawartość białek | 16 g |
| Zawartość soli | 1,6 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 10 g |
| Cukry | 0,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 2 g |