Abramczyk tilapia nilowa filety bez skóry 700/1000g ocean
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Składniki | Tilapia nilowa filet 87%, woda, stabilizator: e 452, sól |
|---|---|
| Gatunek ryby | Tilapia |
| Sposób obróbki | Filety |
| Skóra | Bez skóry |
| Sposób przetworzenia | Mrożone |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny, Wietnam |
| Zawartość netto | 1000 g |
| Frakcja materiałowa | Plastik |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Wietnam, Chiny |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej -18 °C |
| Glazura | 30 % |
| Metoda produkcji | Złowione w hodowli |
| Stopień obrania | Bez skóry |
| Stopień rozdrobnienia | Filet, porcja fileta |
| Część ryby | Cały filet |
| Nazwa systematyczna w języku łacińskim | Oreochromis niloticus |
| Typ | Paczkowany |
| Waga jednostkowa brutto | 1,02 kg |
| Produkt składa się z połączonych kawałków ryby | Nie |
| Producent: | abramczyk sp. z o.o. ulica i numer: inflancka 7 kod pocztowy i miasto: 85-776 bydgoszcz pl |
| Masa netto (bez glazury) | 700 g |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 48 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
|---|---|
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Może zawierać |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Tak |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Może zawierać |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Przechowywać w temperaturze poniżej -18ºc - do daty minimalnej trwałości. |
|---|---|
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Warunki termiczne | Głęboko mrożone (-18°C lub mniej) |
| Sposób przechowywania | produkt głęboko mrożony, chronić przed rozmrożeniem |
| Stosowanie - propozycje podania | Do spożycia po obróbce termicznej. |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Sposób użycia: po opłukaniu pod bieżącą wodą produkt gotowy do obróbki termicznej: smażyć na rozgrzanym oleju około 10 minut lub gotować we wrzątku około 7 minut. |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 16 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,14 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 0 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 0 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 77 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 77 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 325 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 325 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 16 g |
| Zawartość soli | 0,14 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,6 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 1,7 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 0 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 4 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 32 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 2 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 3 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 0 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 0 %RWS |
Inne informacje
| Zawiera fosforany | Tak |
|---|