Krabstiki paluszki surimi (18cm) 1 kg kuchnie świata
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
|---|---|
| Zawartość netto | 1 kg |
| Składniki | woda, surimi 25% (mięso białych RYB, cukier, stabilizatory: E420, E450iii, E451i), skrobia PSZENNA, skrobia z tapioki, cukier, olej rzepakowy, sól, białko SOJOWE, białko JAJA w proszku, aromaty (zawierają SKORUPIAKI, SOJĘ i wzmacniacze smaku: E635, E631), barwniki: karminy (E120), ekstrakt z papryki E160c) |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | -18 - -18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,04 kg |
| Producent: | kuchnie świata s.a. ulica i numer: gdańska 34 kod pocztowy i miasto: 05-152 czosnów pl |
| Krótki opis marketingowy | Krabstiki surimi o smaku kraba to przetwór zawierający świeże, najwyższej jakości mięso białych ryb z dodatkiem ekstraktów o smaku kraba. |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 81 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Tak |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Tak |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Warunki termiczne | Głęboko mrożone (-18°C lub mniej) |
|---|---|
| Sposób przechowywania | produkt głęboko mrożony, chronić przed rozmrożeniem |
| Stosowanie - propozycje podania | Gotowe do spożycia po rozmrożeniu |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Można go stosować wszechstronnie (do sushi, sałatek, z majonezem lub innym sosem jako koktajlowa przekąska), szybki w przygotowaniu. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 116 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 489 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 5,4 g |
| Zawartość soli | 1,7 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2,3 g |
| Cukry | 4 g |
| Zawartość węglowodanów | 18 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 10 szt. |
Inne informacje
| Zawiera wzmacniacze smaku | Tak |
|---|---|
| Zawiera barwniki | Tak |