Abramczyk miruna nowozelandzka filety bez skóry bez dodatków glazura 5% 450/474 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Składniki | Miruna nowozelandzka filet b/s 100%. |
|---|---|
| Gatunek ryby | Miruna |
| Skóra | Bez skóry |
| Sposób przetworzenia | Mrożone |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Nowa Zelandia |
| Zawartość netto | 474 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Nowa Zelandia |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej -18 °C |
| Glazura | 5 % |
| Metoda produkcji | Złowione w morzu |
| Obszar połowu (FAO) | Południowo-zachodnia część Oceanu Spokojnego |
| Stopień obrania | Bez skóry |
| Stopień rozdrobnienia | Filet, porcja fileta |
| Część ryby | Cały filet, porcje fileta (część brzuszna, część środkowa, część ogonowa) |
| Rodzaj narzędzia połowowego | Włoki denne rozpornicowe |
| Nazwa systematyczna w języku łacińskim | Macruronus novaezelandiae |
| Typ | Paczkowany |
| Waga jednostkowa brutto | 0,5 kg |
| Produkt składa się z połączonych kawałków ryby | Nie |
| Producent: | abramczyk sp. z o.o. ulica i numer: inflancka 7 kod pocztowy i miasto: 85-776 bydgoszcz pl |
| Masa netto (bez glazury) | 450 g |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 48 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
|---|---|
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Może zawierać |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Tak |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Może zawierać |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Przechowywać w temperaturze poniżej -18ºc - do daty minimalnej trwałości. |
|---|---|
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | produkt głęboko mrożony, chronić przed rozmrożeniem |
| Stosowanie - propozycje podania | Do spożycia po obróbce cieplnej. |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Sposób użycia: po opłukaniu pod bieżącą wodą produkt gotowy do obróbki termicznej: smażyć na rozgrzanym oleju około 10 minut lub gotować we wrzątku około 7 minut. |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 18 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,18 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 0 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 0 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 90 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 90 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 378 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 378 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 18 g |
| Zawartość soli | 0,18 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 3 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,5 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 1,9 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 0 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 4 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 36 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 3 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 3 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 0 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 0 %RWS |
Inne informacje
| Zawiera taurynę | Nie |
|---|---|
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |