Opis szczegółowy
Element uzyskany z rozbioru półtuszy wieprzowej. Mięso z kością z odcinka piersiowego półtuszy wieprzowej, w skład którego wchodzą żebra od piątego do ostatniego piersiowego. Mięśnie międzyżebrowe wewnętrzne i zewnętrzne wraz z przerostami tłuszczu podskórnego pozostawione wraz z kością mostka. Bez przepony i złogów tłuszczu miękkiego.
Parametry produktu
| Gatunek mięsa | Wieprzowina |
| Rodzaj elementu | Schab |
| Klasa | E |
| Skóra | Bez skóry |
| Kości | Trybowane/filet |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Mięso wieprzowe |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 4 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,5 kg |
| Produkt zmiennowagowy | Tak |
| Waga szacunkowa | 2,9 - 3,1 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: rivasam intercontinental sa ulica i numer: poligono el campillo 75 kod pocztowy i miasto: 50-800 zuera es |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 72 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wielkość porcji | 100 g |