Lody haagen-dazs tiramisu rome 420 ml
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Lody mleczne z serem mascarpone, kremem kawowo-kakaowym (10%) oraz kawałkami biszkoptu kawowego (7%).
Parametry produktu
| Smak | Tiramisu |
|---|---|
| Dodatki | Biszkopt |
| Składniki | Śmietanka (28,7%), woda, zagęszczone mleko odtłuszczone, cukier, żółtko jaja, syrop glukozowy, masło solone, mąka pszenna, serek mascarpone (1,2%), całe jajo, mleko słodzone zagęszczone, ekstrakt kawy (0,6%), aromat, skrobia kukurydziana, kawa (0,3%), aromatyczny karmel, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu (0,15%), sól. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Francja |
| Zawartość netto | 346 g |
| Pojemność | 420 ml |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej -18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,37 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: iglotex s.a. ulica i numer: leśna 2 kod pocztowy i miasto: 83-220 skórcz pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 168 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 365 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | produkt głęboko mrożony, chronić przed rozmrożeniem |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 260 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1084 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | 4 g |
| Zawartość soli | 0,22 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 9,9 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 15,1 g |
| Cukry | 23,1 g |
| Zawartość węglowodanów | 26,7 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera aromaty | Tak |
|---|