Lody Haagen-Dazs Pralines & Cream 460 ml
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
HAAGEN-DAZS Pralines & Cream to znakomity pomysł na przepyszny deser. Są to lody o delikatnym waniliowym smaku z nutą karmelu posypane drobnymi prażonymi orzeszkami. Lody te nadają się doskonale nie tylko do ochłody w letnie dni, ale także jako doskonały deser podczas przyjęć. Lody można podawać z różnymi dodatkami, takimi jak owoce czy sosy owocowe. Ten niezapomniany, doskonały smak, któremu trudno się oprzeć zachwyci każdego. Praktyczne opakowanie umożliwia wygodne przechowywanie produktu i jego dzielenie na porcje.
Parametry produktu
| Typ | Klasyczne |
|---|---|
| Smak | Waniliowy, Karmelowy |
| Dodatki | Z orzechami |
| Składniki | Świeża śmietanka, zagęszczone mleko odtłuszczone, cukier, zółtko jaja, orzechy pekanowe, syrop glukozowy, aromat waniliowy, masło, sól, substancja żelująca: pektyny. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Francja |
| Zawartość netto | 400 g |
| Pojemność | 460 ml |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej -18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,42 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: iglotex s.a. ulica i numer: leśna 2 kod pocztowy i miasto: 83-220 skórcz pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 168 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | produkt głęboko mrożony, chronić przed rozmrożeniem |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 274 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1147 kJ |
| Wielkość porcji | 92 ml |
| Zawartość białek | 4,1 g |
| Zawartość soli | 0,34 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 9 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 16,2 g |
| Cukry | 26,2 g |
| Zawartość węglowodanów | 27,6 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 5 szt. |