Mancuso Lody pistacjowe z siekanymi pistacjami, 340 g (473 ml)
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Lody pistacjowe z siekanymi pistacjami w szklanym, ekologicznym słoiku. Oryginalny produkt z Sycylii.
Parametry produktu
| Typ | Mleczne |
|---|---|
| Smak | Pistacjowy |
| Dodatki | Z orzechami |
| Składniki | Odtworzone odtłuszczone mleko, cukier, olej roślinny kokosowy, pasta z pistacji 5%, siekane pistacje 3%, syrop glukozowy, dekstroza, białko mleka, laktoza, emulgatory: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych; stabilizatory: alginian sodu, maczka chleba świętojańskiego, guma guar. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Zawartość netto | 340 g |
| Pojemność | 473 ml |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Włochy |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej -18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,94 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: primefrost sp. z o.o. ulica i numer: czyżyków 8 kod pocztowy i miasto: 80-680 gdańsk pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 99 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 200 dni (dzień) |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 6 szt. |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Może zawierać |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Może zawierać |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Może zawierać |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Może zawierać |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Tak |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | produkt mrożony, chronić przed rozmrożeniem |
|---|---|
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Gotowe do spożycia. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 243 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1015 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 5,7 g |
| Zawartość soli | 0,18 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 7,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 12,6 g |
| Cukry | 25,7 g |
| Zawartość węglowodanów | 26 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E471 Mono i diglicerydy kwasów tłuszczowych, E401 Alginian sodu, E412 Guma guar, E410 Mączka chleba świętojańskiego, guma karobowa |
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Stabilizator, Emulgator |
| Zawiera tłuszcze utwardzone (trans) | Nie |
| Zawiera aromaty | Nie |
| Zawiera antybiotyki | Nie |
| Zawiera olej palmowy | Nie |