Lody Familijne Truskawkowe Grycan 1,1 l
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Dojrzałe w słońcu, intensywnie czerwone, polskie truskawki z okolic Mazowsza i Lubelszczyzny połączone ze śmietanką kremówką, cukrem i żółtkami jaj. Smak uwielbiany przez dzieci i dorosłych! Doskonałe zarówno w kompozycji z lodami śmietankowymi jak i z naszym Domowym Brownie
Parametry produktu
| Typ | Śmietankowa |
|---|---|
| Smak | Truskawkowy |
| Składniki | Śmietanka kremowa, woda, truskawki – 17%, cukier, odtłuszczone mleko w proszku, syrop glukozowy, tłuszcz kokosowy, żółtka jaj, emulgator (mono i diglicerydy kwasów tłuszczowych), stabilizatory (mączka chleba świętojańskiego, guma guar, pektyny, guma ksantanowa), regulator kwasowości (kwas cytrynowy), koncentrat soku z buraka czerwonego, barwnik (karoteny), aromat, sól. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 620 g |
| Pojemność | 1100 ml |
| Temperatura przechowywania min - max | -25 - -18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,67 kg |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: grycan lodziarnie firmowe spółka z ograniczoną odpowiedzialnością ulica i numer: kwitnącej wiśni 2 kod pocztowy i miasto: 05-462 majdan pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 176 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | produkt mrożony, chronić przed rozmrożeniem |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 231 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 967 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 3,6 g |
| Zawartość soli | 0,15 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 7,7 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 12,1 g |
| Cukry | 24,3 g |
| Zawartość węglowodanów | 26,4 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera aromaty | Tak |