Lody Grycan Śmietankowe z pistacjami i sosem pistacjowym 900 ml 525 g
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
„Lody śmietankowe z pistacjami i sosem pistacjowym to elegancka kompozycja naszej klasycznej śmietanki z najbardziej pożądanym smakiem sezonu – pistacją. Doskonale kremowe lody, skomponowane z aksamitnym sosem pistacjowym i wzbogacone siekanymi pistacjami to kwintesencja dekadenckiego lata we włoskim stylu.”
Parametry produktu
| Typ | Śmietankowa |
|---|---|
| Smak | Śmietankowy |
| Dodatki | Z sosem, Pistacje |
| Składniki | Śmietanka kremowa – 33%, woda, cukier, syrop glukozowy, odtłuszczone mleko w proszku, żółtka jaj, prażone pistacje – 3%, tłuszcz kokosowy, pasta z prażonych pistacji – 1%, emulgator (mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych*), stabilizatory (mączka chleba świętojańskiego, guma guar), sól, barwniki (chlorofile, karmel), aromat. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 520 g |
| Pojemność | 900 ml |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej -18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,58 kg |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: grycan lodziarnie firmowe spółka z ograniczoną odpowiedzialnością ulica i numer: kwitnącej wiśni 2 kod pocztowy i miasto: 05-462 majdan pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 176 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 730 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Tak |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | produkt mrożony, chronić przed rozmrożeniem |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 261 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1090 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 3,8 g |
| Zawartość soli | 0,21 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 9 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 14 g |
| Cukry | 23,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 29,6 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 13 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 8 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 3 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 40 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 26 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 11 %RWS |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera aromaty | Tak |