Milka Lody mini stick 6x50 ml
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Lody waniliowe z kawałkami polewy z czekoladą mleczną (z mlekiem alpejskim) 8%, oblane czekoladą mleczną (z mlekiem alpejskim) 29%.
Parametry produktu
| Typ | Na patyku |
|---|---|
| Smak | Waniliowy |
| Składniki | Mleko odtłuszczone odtworzone, czekolada mleczna 35% (z mlekiem alpejskim) (cukier, tłuszcz kakaowy, miazga kakaowa, mleko w proszku odtłuszczone z alp 3,3%*, tłuszcz mleczny z alp 2,8%*, serwatka w proszku (z mleka), emulgatory: lecytyny (z soi), polirycynooleinian poliglicerolu), tłuszcz kokosowy, cukier, syrop glukozowy, serwatka w proszku (z mleka), mleko w proszku odtłuszczone, emulgator (mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych), stabilizatory ( guma guar, mączka chleba świętojańskiego), koncentrat z marchwi, aromat waniliowy, mielone ekstrahowane laski wanilii. *w wyrobie gotowym. może zawierać orzeszki arachidowe, orzechy, jaja i zboża zawierające gluten. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 222 g |
| Pojemność | 300 ml |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej -18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,28 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: froneri polska sp. z o.o. ulica i numer: wojska polskiego 3 kod pocztowy i miasto: 39-300 mielec pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 102 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | produkt mrożony, chronić przed rozmrożeniem |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 1,4 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | <0,5 |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,06 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 11 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 12 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 352 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 131 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 7 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 544 kJ |
| Wielkość porcji | 50 ml |
| Zawartość białek | 3,8 g |
| Zawartość soli | 0,17 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 16 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 23 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 5,9 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 8,5 g |
| Cukry | 29 g |
| Zawartość węglowodanów | 32 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 7 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 3 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 1 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 30 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 12 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 5 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 6 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera aromaty | Tak |
|---|