Lody Bracia Koral jak dawniej Czekolada z belgijską czekoladą 900 ml
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Typ | Mleczne |
|---|---|
| Smak | Czekoladowy |
| Dodatki | Z czekoladą ciemną |
| Składniki | odtworzone mleko odtłuszczone, śmietanka 18%, cukier, czekolada belgijska 10% [cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, emulgator: lecytyny (z soi), aromat. Masa kakaowa minimum 50%], masło, odtłuszczone mleko w proszku, glukoza, czekolada 2,7% [miazga kakaowa, cukier, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu, tłuszcz kakaowy, emulgator: lecytyny (z soi), aromat. Masa kakaowa minimum 60%], kakao w proszku, syrop glukozowy, emulgator: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych, stabilizatory: mączka chleba świętojańskiego, guma guar; sól. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 550 g |
| Pojemność | 900 ml |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej -18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,6 kg |
| Producent: | koral trade sp.z o.o. ulica i numer: legionów 2 kod pocztowy i miasto: 33-300 nowy sącz pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 105 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Może zawierać |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Może zawierać |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | produkt mrożony, chronić przed rozmrożeniem |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość węglowodanów w porcji | 29 g |
|---|---|
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 268 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 13 %RWS |
| Wielkość porcji | 110 g |
| Zawartość białek | 4,3 g |
| Zawartość soli | 0,16 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 10 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 15 g |
| Cukry | 27 g |
| Zawartość węglowodanów | 29 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 13 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 9 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 3 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 50 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 30 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 11 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 5 szt. |