Lody Bounty Baton 66 ml
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Lody kokosowe w polewie kakaowej z chrupiącymi ciasteczkami z kokosem (1.8%).
Parametry produktu
| Smak | Kokosowy |
|---|---|
| Dodatki | Z nadzieniem |
| Składniki | Składniki: mleko odtłuszczone (20%), cukier, śmietanka (z mleka), syrop glukozowy, woda, orzech kokosowy (5.5%) (wiórki kokosowe, proszek kokosowy), tłuszcz kakaowy, tłuszcz kokosowy, miazga kakaowa, odtłuszczone mleko w proszku, tłuszcz palmowy, słodzone odtłuszczone mleko skondensowane, ciasteczka z kokosem (1.8%) (cukier, wiórki kokosowe (25%), skrobia pszenna, mąka pszenna, białko mleka, substancja spulchniająca (węglany sodu)), tłuszcz mleczny, laktoza, permeat serwatki (z mleka), emulgatory (lecytyna sojowa, e471), aromat , stabilizatory (e410, e412), kazeinian sodu (z mleka). (może zawierać: orzeszek ziemny, migdał, orzech laskowy). zaw. tłuszczu w lodach: 5.3%. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 51,6 g |
| Pojemność | 66,1 ml |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej -18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,05 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: iglotex s.a. ulica i numer: leśna 2 kod pocztowy i miasto: 83-220 skórcz pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 375 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Migdały i produkty z migdałami | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | produkt głęboko mrożony, chronić przed rozmrożeniem |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 269 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1123 kJ |
| Wielkość porcji | 66,1 ml |
| Zawartość białek | 3,1 g |
| Zawartość soli | 0,11 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 11 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 16 g |
| Cukry | 23 g |
| Zawartość węglowodanów | 27 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera aromaty | Tak |
|---|---|
| Zawiera olej palmowy | Tak |