Lody Augusto Gulliver Trio Malina 90 ml
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Lody malinowe w polewie kakaowej 10,1% z sosem malinowym 17,5% i w czekoladzie mlecznej 28,3%
Parametry produktu
| Typ | Na patyku, Mleczne |
|---|---|
| Smak | Malinowy, Kakaowy, Czekoladowy |
| Dodatki | Z czekoladą mleczną, Z polewą owocową |
| Składniki | Cukier, mleko odtłuszczone, przecier malinowy 13%, tłuszcze roślinne (kokosowy i palmowy) w zmiennych proporcjach, syrop glukozowy, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, serwatka zagęszczona (z mleka), mleko odtłuszczone w proszku, bezwodny tłuszcz mleczny, woda, koncentrat soku z buraków ćwikłowych, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu 0,5%, emulgatory: e 471, e 322, e 476; stabilizatory: e 412, e 410; substancja zagęszczająca: e 440; regulatory kwasowości: e 330, e 333; koncentrat soku cytrynowego, skrobia modyfikowana, koncentrat czarnej marchwi, aromaty. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 74 g |
| Pojemność | 90 ml |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej -18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,08 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: kilargo sp. z o.o. ulica i numer: ul. torowa 13 kod pocztowy i miasto: 95-082 dobroń pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 209 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | produkt głęboko mrożony, chronić przed rozmrożeniem |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 333 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1388 kJ |
| Wielkość porcji | 74 g |
| Zawartość białek | 3 g |
| Zawartość soli | 0,08 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 15 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 20 g |
| Cukry | 31 g |
| Zawartość węglowodanów | 34 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera aromaty | Tak |
|---|---|
| Zawiera olej palmowy | Tak |