Nestle lody kitkat 110 ml
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Najprawdziwszy batonik KIT KAT zamknięty w pysznych lodach kakaowych w chrupiącym wafelku wypełnionym na dnie czekoladą. A więc… czas na przerwę czas na Kit Kat!
Lody kakaowe z sosem o smaku czekoladowym (3,5%) i paluszkiem waflowym w mlecznej czekoladzie Kit Kat (13%) w rożku waflowym (13%). | 110 ml
Parametry produktu
| Typ | Rożki |
|---|---|
| Smak | Kakaowy |
| Składniki | Cukier, woda, mleko odtłuszczone odtworzone, mąka pszenna, tłuszcze roślinne (kokosowy, palmowy, shea) syrop glukozowy, kakao w proszku (3,5%) o obniżonej zawartości tłuszczu*, serwatka w proszku (z mleka), odtłuszczone mleko w proszku, olej słonecznikowy, miazga kakaowa*, tłuszcz kakaowy*, emulgatory (lecytyny (z soją), e 471), mleko zagęszczone słodzone (mleko, cukier), bezwodny tłuszcz mleczny, stabilizatory (e 410, e 412, e 407a), sól, aromat, substancja zagęszczająca (e 407), substancja spulchniająca (e 500). *rainforest alliance certified™ |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 68 g |
| Pojemność | 110 ml |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej -18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,07 kg |
| RA - Data ważności certyfikatu | 2026-06-21 |
| Rainforest Alliance | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: froneri polska sp. z o.o. ulica i numer: wojska polskiego 3 kod pocztowy i miasto: 39-300 mielec pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 162 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
|---|---|
| Sposób przechowywania | produkt głęboko mrożony, chronić przed rozmrożeniem |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 2,6 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 1,3 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,09 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 19 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 29 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 318 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 217 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 11 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 909 kJ |
| Wielkość porcji | 110 ml |
| Zawartość białek | 3,8 g |
| Zawartość soli | 0,13 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 10 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 15 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 7,1 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 9,9 g |
| Cukry | 28 g |
| Zawartość węglowodanów | 42 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 11 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 5 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 2 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 36 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 21 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 11 %RWS |
Inne informacje o zawartości
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E471 Mono i diglicerydy kwasów tłuszczowych, E410 Mączka chleba świętojańskiego, guma karobowa, E412 Guma guar, E407a Przetworzone wodorosty morskie z g. Euchema, E407 Karagen, E500 Węglany sodu |
|---|---|
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Emulgator, Stabilizator, Substancja zagęszczająca, Substancja spulchniająca |
Dodatkowe informacje
| Czy jednostka handlowa jest opakowaniem konsumenckim? | Tak |
|---|